Najlepsze męskie buty do biegania, które są warte każdego groszaJeśli chodzi o zakup sprzętu sportowego, faceci często mogą być bardziej niezdecydowani niż kobiety. Najlepsze męskie buty do biegania nie są wyjątkiem. W rzeczywistości faceci mogą czuć jeszcze większą presję, jeśli chodzi o ich obuwie. W przeciwieństwie do kobiet, które mogą uciec z unisex wyglądającą parą trampek i wyglądać sportowo AF, większość mężczyzn ma znacznie mniej opcji, jeśli chodzi o męskie buty sportowe. Oczywiście, są tacy, którym się to udaje - na przykład inspirowane wyczynem sylwetki o zwężonym kroju i wysokiej klasy materiały - ale zdecydowana większość mężczyzn woli bardziej subtelne podejście. Na szczęście nie oznacza to, że musisz całkowicie zrezygnować z biegania lub zadowolić się brzydkimi butami, dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego. Buty do biegania męskie są tam - tak jak każdy inny rodzaj trampek - i te dobre nie tylko pomogą Ci uzyskać kondycję szybciej i bezpieczniej, ale także przetrwają dłużej niż tańsze alternatywy. Mając to na uwadze, oto nasza lista najlepszych męskich butów do biegania wartych każdego grosza.

Adidas Duramo 8

Alphabounce LTD to doskonały wybór dla tych, którzy chcą buta do biegania o futurystycznym wyglądzie. Wykonany z siatki i syntetycznej cholewki, ten but jest lekki i oddychający, więc jest to świetna opcja dla gorących i wilgotnych klimatów. Podeszwa zewnętrzna jest trwała i zapewnia świetną trakcję, a podeszwa środkowa STRETCHWEB zapewnia ładną stabilność, nawet na najtrudniejszym terenie.

Alphabounce LTD jest wyposażony w dodatkową amortyzację w obszarze pięty i przedniej części stopy, dzięki czemu jest to świetny but dla tych, którzy są na nogach przez długi czas lub dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Jest to świetny but dla osób, które szukają nowoczesnego buta do biegania, który pomoże im zachować stabilność i komfort na każdym rodzaju ścieżki lub terenu. Alphabounce LTD jest dostępny na adidas.com i u wybranych sprzedawców.

Adidas Ultra Boost 2.0

Duramo 8 to świetna lekka opcja dla początkujących biegaczy lub tych, którzy chcą lżejszego buta, który może być noszony swobodnie lub do sportu. Siatkowa cholewka jest oddychająca i pomoże utrzymać stopy w chłodzie i suchości. Gumowa podeszwa zewnętrzna ma dobrą trwałość i przyczepność, dzięki czemu możesz trenować na różnych powierzchniach bez poślizgu.

Podeszwa środkowa posiada ADIPRENE, czyli technologię, która zapewnia długotrwałą amortyzację w obszarze pięty i przedniej części buta. Jest to świetna cecha dla osób z wyższym łukiem lub tych, którzy dopiero zaczynają biegać. Jest to świetna lekka opcja dla tych, którzy szukają podstawowego buta do biegania, który można nosić na trening lub dorywczo. Duramo 8 jest dostępny na adidas.com i u wybranych sprzedawców.

New Balance MR1600

Adidas Ultra Boost 2.0 to wygodny, stylowy i wszechstronny but do biegania. Występuje w szerokiej gamie kolorów i jest dostępny w różnych punktach cenowych, więc jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą czegoś nieco bardziej high-end. Dzianinowa cholewka jest lekka i oddychająca, więc czyni to świetną opcją dla gorącej i wilgotnej pogody. Gumowa podeszwa zewnętrzna Continental ma dobrą przyczepność i trwałość, a podeszwa środkowa Boost zapewnia miłą amortyzację w całym bucie. Jest to świetna opcja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy buta do biegania, który może być również noszony swobodnie. Model Ultra Boost 2.0 jest dostępny na adidas.com i u wybranych sprzedawców.

Asics Gel-Kayano 20 Asics Gel-Kayano 20 to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują buta o wysokim wsparciu. Ma dużą wytrzymałość i jest w kilku opcjach kolorystycznych, więc jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą bardziej unisex wygląd. Gel-Kayano 20 ma podeszwę środkową o wysokiej gęstości, która zapewnia długotrwałą amortyzację i stabilność. Podeszwa zewnętrzna jest trwała i ma świetną trakcję na różnych powierzchniach. Jest to świetna opcja o wysokim wsparciu dla tych, którzy potrzebują dodatkowej stabilności podczas biegu. Model Gel-Kayano 20 jest dostępny na stronie asics.com i u wybranych sprzedawców.

ASICS FuzeX Running Shoe FuzeX Men's Running Shoe to doskonały wybór dla tych, którzy szukają świetnie wyglądającego buta, który może być noszony swobodnie lub do sportu. Cholewka z mieszanej skóry i siatki ma przyjemną oddychającą konstrukcję, a podeszwa środkowa zapewnia miłą amortyzację i wsparcie. Gumowa podeszwa zewnętrzna ma dobrą trwałość i świetnie nadaje się do treningu na różnych powierzchniach. Jest to świetna opcja dla osób szukających buta casual/sportowego, który można nosić do różnych aktywności. FuzeX jest dostępny na stronie asics.com i u wybranych sprzedawców.

New Balance Fresh Foam Zealous

New Balance MR1600 to lekka opcja dla tych, którzy szukają bardziej podstawowego buta do biegania. Siatkowa cholewka jest oddychająca, a gumowa podeszwa zewnętrzna ma dobrą trwałość i przyczepność. Podeszwa środkowa zawiera ABZORB, który jest rodzajem amortyzacji, która zapewnia długotrwałe wsparcie i komfort. Jest to świetna lekka opcja dla początkujących biegaczy lub tych, którzy wolą bardziej podstawowy but. Model MR1600 jest dostępny na stronie newbalance.com i u wybranych sprzedawców.

New Balance Fresh Foam Zealous to lekka i stylowa opcja dla osób szukających butów do biegania z wyższej półki. Cholewka wykonana jest z syntetycznego materiału, który ma unikalny design, a podeszwa środkowa zawiera wysokiej klasy technologię Fresh Foam firmy New Balance, która zapewnia duży komfort i wsparcie. Podeszwa zewnętrzna jest trwała i ma dobrą przyczepność. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą lekkiego, wysokiej klasy buta do biegania, który można nosić do wielu różnych działań. Jest to świetna opcja wysokiej klasy dla tych, którzy szukają lekkiego i wygodnego obuwia. Fresh Foam Zealous jest dostępny na stronie newbalance.com i u wybranych sprzedawców.